1. HNL, tablice, rezultati i raspored igranja – Tojesigura.com – klađenje i kladionice
1. HNL, tablice, rezultati i raspored igranja
Ukoliko primjetite pogrešku u rasporedu, ili nekom rezultatu molimo obavijestite Admina natjecanja za ispravak.

1. Hrvatska Nogometna Liga 2018/2019

P N I
Dinamo 25 20 4 1 64 (52-14)
Rijeka 25 12 9 4 45 (46-26)
Osijek 24 12 6 6 42 (43-26)
Hajduk 25 10 10 5 40 (38-28)
Gorica 25 11 6 8 39 (37-29)
Lokomotiva 25 9 10 6 37 (39-27)
Inter-Zaprešić 25 7 3 15 24 (27-54)
Slaven Belupo 25 3 13 9 22 (25-36)
Istra 1961 24 4 5 15 17 (22-45)
Rudeš 25 1 4 20 7 (17-61)
1. HNL
srp. 27, 2018
20:00 Dinamo 1 - 1 Rudeš
srp. 28, 2018
18:30 Lokomotiva 4 - 0 Inter-Zaprešić
21:00 Rijeka 2 - 0 Gorica
srp. 29, 2018
18:30 Istra 1961 1 - 1 Slaven Belupo
21:00 Osijek 4 - 1 Hajduk
kol. 03, 2018
18:30 Rijeka 4 - 0 Inter-Zaprešić
21:00 Dinamo 3 - 0 Istra 1961
kol. 04, 2018
17:30 Gorica 2 - 2 Slaven Belupo
kol. 05, 2018
18:30 Osijek 3 - 2 Rudeš
21:00 Hajduk 1 - 1 Lokomotiva
kol. 10, 2018
20:00 Dinamo 2 - 1 Slaven Belupo
kol. 11, 2018
17:30 Gorica 2 - 3 Inter-Zaprešić
21:00 Lokomotiva 1 - 0 Rudeš
kol. 12, 2018
18:30 Osijek 3 - 0 Istra 1961
21:00 Rijeka 1 - 1 Hajduk
kol. 17, 2018
20:00 Dinamo 2 - 1 Osijek
kol. 18, 2018
21:00 Istra 1961 1 - 2 Lokomotiva
kol. 19, 2018
18:30 Rudeš 1 - 2 Rijeka
21:00 Hajduk 0 - 2 Gorica
kol. 24, 2018
20:00 Osijek 1 - 1 Slaven Belupo
kol. 25, 2018
17:30 Gorica 2 - 0 Rudeš
21:00 Dinamo 1 - 0 Lokomotiva
kol. 26, 2018
18:30 Inter-Zaprešić 2 - 2 Hajduk
21:00 Rijeka 3 - 3 Istra 1961
kol. 31, 2018
20:00 Inter-Zaprešić 3 - 0 Rudeš
ruj. 01, 2018
18:30 Slaven Belupo 1 - 1 Hajduk
21:00 Osijek 2 - 1 Lokomotiva
ruj. 02, 2018
19:30 Istra 1961 0 - 2 Gorica
21:00 Dinamo 1 - 1 Rijeka
ruj. 08, 2018
20:00 Slaven Belupo 2 - 1 Inter-Zaprešić
ruj. 14, 2018
18:00 Inter-Zaprešić 1 - 2 Istra 1961
ruj. 15, 2018
16:30 Gorica 0 - 1 Dinamo
19:00 Hajduk 3 - 1 Rudeš
ruj. 16, 2018
16:30 Slaven Belupo 2 - 5 Lokomotiva
19:00 Rijeka 1 - 1 Osijek
ruj. 21, 2018
18:00 Slaven Belupo 1 - 1 Rudeš
ruj. 22, 2018
16:30 Osijek 0 - 1 Gorica
19:00 Lokomotiva 1 - 1 Rijeka
ruj. 23, 2018
16:30 Dinamo 5 - 3 Inter-Zaprešić
19:00 Istra 1961 2 - 4 Hajduk
ruj. 29, 2018
16:30 Hajduk 0 - 0 Dinamo
19:00 Inter-Zaprešić 0 - 3 Osijek
ruj. 30, 2018
16:30 Gorica 3 - 3 Lokomotiva
19:00 Rijeka 0 - 0 Slaven Belupo
lis. 01, 2018
18:00 Rudeš 0 - 3 Istra 1961
lis. 05, 2018
18:00 Inter-Zaprešić 2 - 1 Lokomotiva
lis. 06, 2018
15:00 Gorica 2 - 1 Rijeka
19:00 Slaven Belupo 3 - 1 Istra 1961
lis. 07, 2018
16:30 Rudeš 0 - 3 Dinamo
19:00 Hajduk 0 - 2 Osijek
lis. 19, 2018
15:00 Inter-Zaprešić 1 - 2 Rijeka
lis. 20, 2018
15:00 Rudeš 1 - 4 Osijek
17:30 Istra 1961 1 - 4 Dinamo
lis. 21, 2018
15:00 Slaven Belupo 0 - 1 Gorica
17:30 Lokomotiva 2 - 0 Hajduk
lis. 26, 2018
18:00 Rudeš 0 - 4 Lokomotiva
lis. 27, 2018
15:00 Inter-Zaprešić 1 - 3 Gorica
17:30 Istra 1961 1 - 1 Osijek
lis. 28, 2018
15:00 Hajduk 1 - 1 Rijeka
17:30 Slaven Belupo 0 - 2 Dinamo
stu. 03, 2018
15:00 Lokomotiva 1 - 0 Istra 1961
stu. 04, 2018
15:00 Gorica 1 - 1 Hajduk
17:30 Osijek 0 - 2 Dinamo
stu. 05, 2018
18:00 Inter-Zaprešić 0 - 0 Slaven Belupo
20:00 Rijeka 5 - 1 Rudeš
stu. 09, 2018
18:00 Rudeš 0 - 1 Gorica
stu. 10, 2018
15:00 Slaven Belupo 0 - 2 Osijek
17:30 Hajduk 3 - 0 Inter-Zaprešić
stu. 11, 2018
15:00 Istra 1961 1 - 2 Rijeka
17:30 Lokomotiva 0 - 1 Dinamo
stu. 23, 2018
18:00 Rudeš 0 - 1 Inter-Zaprešić
stu. 24, 2018
15:00 Rijeka 1 - 0 Dinamo
17:30 Gorica 0 - 2 Istra 1961
stu. 25, 2018
15:00 Hajduk 2 - 2 Slaven Belupo
17:30 Lokomotiva 2 - 2 Osijek
stu. 30, 2018
16:00 Lokomotiva 1 - 1 Slaven Belupo
18:00 Istra 1961 0 - 2 Inter-Zaprešić
pro. 01, 2018
15:00 Osijek 2 - 1 Rijeka
17:30 Rudeš 1 - 4 Hajduk
pro. 02, 2018
15:00 Dinamo 1 - 0 Gorica
pro. 08, 2018
15:00 Rijeka 3 - 0 Lokomotiva
17:30 Hajduk 3 - 1 Istra 1961
pro. 09, 2018
15:00 Inter-Zaprešić 0 - 2 Dinamo
17:30 Gorica 1 - 2 Osijek
pro. 10, 2018
18:00 Rudeš 1 - 1 Slaven Belupo
pro. 14, 2018
18:00 Lokomotiva 2 - 2 Gorica
pro. 16, 2018
13:00 Osijek 6 - 0 Inter-Zaprešić
15:00 Dinamo 1 - 0 Hajduk
17:30 Istra 1961 1 - 0 Rudeš
sij. 30, 2019
17:00 Slaven Belupo 1 - 1 Rijeka
velj. 01, 2019
18:00 Lokomotiva 2 - 0 Inter-Zaprešić
velj. 02, 2019
15:00 Dinamo 7 - 2 Rudeš
17:30 Istra 1961 1 - 1 Slaven Belupo
velj. 03, 2019
15:00 Osijek 0 - 1 Hajduk
17:30 Rijeka 1 - 3 Gorica
velj. 08, 2019
18:00 Rudeš 0 - 1 Osijek
velj. 09, 2019
15:00 Slaven Belupo 2 - 0 Gorica
17:30 Dinamo 1 - 0 Istra 1961
velj. 10, 2019
15:00 Inter-Zaprešić 0 - 3 Rijeka
17:30 Hajduk 2 - 1 Lokomotiva
velj. 15, 2019
18:00 Lokomotiva 0 - 0 Rudeš
velj. 16, 2019
17:30 Rijeka 0 - 0 Hajduk
velj. 17, 2019
15:00 Dinamo 3 - 0 Slaven Belupo
17:30 Gorica 2 - 2 Inter-Zaprešić
velj. 22, 2019
15:00 Rudeš 2 - 4 Rijeka
velj. 23, 2019
15:00 Slaven Belupo 0 - 1 Inter-Zaprešić
17:30 Hajduk 0 - 0 Gorica
velj. 24, 2019
15:00 Istra 1961 0 - 0 Lokomotiva
18:30 Dinamo 3 - 0 Osijek
ožu. 01, 2019
18:00 Rijeka 2 - 0 Istra 1961
ožu. 02, 2019
15:00 Gorica 3 - 1 Rudeš
17:30 Lokomotiva 1 - 1 Dinamo
ožu. 03, 2019
15:30 Inter-Zaprešić 1 - 3 Hajduk
17:30 Osijek 1 - 1 Slaven Belupo
ožu. 08, 2019
18:00 Rudeš 2 - 0 Inter-Zaprešić
ožu. 09, 2019
15:00 Slaven Belupo 1 - 2 Hajduk
17:30 Istra 1961 0 - 3 Gorica
ožu. 10, 2019
15:00 Osijek 1 - 1 Lokomotiva
17:30 Dinamo 3 - 1 Rijeka
ožu. 15, 2019
18:00 Inter-Zaprešić 3 - 1 Istra 1961
ožu. 16, 2019
15:00 Lokomotiva 3 - 1 Slaven Belupo
17:30 Hajduk 3 - 0 Rudeš
ožu. 17, 2019
16:00 Gorica 1 - 2 Dinamo
18:30 Rijeka 3 - 1 Osijek