vipwatches fake watches
Dobro došli Gost
 (Registracija -  Prijava)
Dolazi Šef!?
Portal FORUM Download
Posljednje Najave: TOJESIGURA I BET-AT-HOME NAGRAĐUJU Gostiju Online: 35    Članova Online: 0
Euroliga - top 16
Tojesigura.com - klađenje i kladionice Forum : Povijest foruma

Napisano u Povijest foruma
Članovi pregledavaju Temu: None

Pošalji novu temuOdgovori
Prijašnja tema :: Slijedeća tema
Autor Poruka
  ToJeIvan

Administrator
Administrator

Pristupio/la: 01.Listopad.2003
Poslano: 28.Siječanj.2010 u 16:52 | IP zapisan Citiram ToJeIvan

EUROLIGA, top 16
27.01. - 11.03.2010.

Autor: Bodiroga4

Malo pomalo i evo nas već kod top 16 faze Eurolige. Po već uhodanom sistemu, momčadi su podijeljene u 4 skupine, dakle u svakoj skupini po 4 momčadi, u ¼ finale ulaze po dvije najbolje iz svake skupine. Ova faza Eurolige trajat će od 27.1. do 11.3. kada će se znati imena osam najboljih momčadi starog kontinenta. Da i još napomenem da je vrlo bitno u ovoj fazi top 16 zauzeti prvo mjesto u skupini, jer prvaci skupina imaju prednost domaćeg terena u eventualnoj petoj utakmici četvrtfinala. No o tome ćemo kada za to dođe vrijeme.
Što se tiče momčadi koje su ušle u top 16, rekao bih da je jedino pravo veliko iznenađenje što se među 16 najboljih nije našao turski Fenerbahce, momčad sa velikim budžetom, sjajnim rosterom, ali i vrlo lošim trenerom kojeg smatram jedinim krivcem za ovaj neuspjeh. Šteta zbog njih jer bi smo na djelu vidjeli dva naša igrača koja nastupaju za Fener, Ukića i Giričeka. Ostale momčadi su se manje-više očekivano našle među 16, iako sam zbog svih loših stvari koje su se događale unutar kluba tijekom sezone sumnjao i u plasman Cibone u top 16. No Cibosi su pokazali karakter i zagrebačka publika moći će uživati u još tri vrhunske euroligaške utakmice „pod tornjem“. Cibosima ne dajem nikakve šanse u ovoj fazi, no lopta je okrugla pa i nepredvidljiva... Krenimo u kratku analizu skupina.

SKUPINA E

PANATHINAIKOS, BARCELONA, PARTIZAN, MAROUSSI

Ricky Rubio
Barcelona - do sada najuvjerljivija momčad Eurolige
Na prvi pogled rekli bismo skupina sa dva jasna favorita, Panathinaikosom i Barcelonom, te sa dva autsidera, Partizanom i novakom u ovom natjecanju Maroussijem. Složio bih se i ja sa time, no s određenom dozom opreza. Barcelona sasvim sigurno do sada najupečatljivija momčad Europe, sjajna igra kojom melju protivnike, sjajan roster, nemaju previše problema sa ozljedama i po meni svakako prvi favorit za osvajanje prvog mjesta u skupini. Ne treba o njima trošiti previše riječi, ukoliko nastave ovakvim tempom, ne može im nitko parirati, posebice ne momčadi iz ove skupine. No vidjet ćemo da li je moguće da i ova super momčad upadne u malu krizu sa formom, no ako i dođe do toga, imaju toliko sjajne pojedince da će svojim individualnim kvalitetama rješavat utakmice.
Drugi favorit ove skupine je branitelj naslova Panathinaikos. Sasvim sigurno i dalje momčad koja konkurira za sam vrh, no ove sezone imaju jako puno problema sa ozljedama i neće im biti nimalo lako. Ozlijeđeni su naime Batiste i Tsartaris, Diamantidis, Nicholas i Jasikevičius vuku ozljede tokom cijele sezone i pitanje je u kakvom će stanju oni biti, posebno u prve dvije utakmice. Spominje se ime Marcusa Haislipa kao pojačanja za nastavak Eurolige no još ništa nije službeno premda je posao praktički gotov. Dakle podosta problema, no Pao je institucija Europske košarke koji iza sebe ima jaki lobij i teško je za vjerovati da ispadnu iz topa 16. No prije dvije sezone im se upravo to i dogodilo i izbacio ih je upravo protivnik s kojim se opet susreću u top 16, a to je momčad Partizana. Dule Vujošević opet radi sjajan posao, opet je iz nikakve ekipe napravi savršen stroj. Žao mi je samo zbog ozljede sjajnog Marića, koji će propustit početak top 16, s njim bi po mom mišljenju Partizan bio sasvim konkurentan ovakvom desetkovanom Panathinaikosu. Ovako ipak prednost Pao-u, no ne onako velika kako su bookiji to postavili.
Maroussi je novajlija u ovom natjecanju, nitko im nije davao nikakve šanse ni u kvalifikacijama za Euroligu, a oni se evo našli među 16 najboljih. Ovdje im je ipak kraj, mogli bi doma još nešto i odigrati, prije svega tu mislim na pobjedu nad Partizanom, dok u gostima neće moći ništa učiniti, ipak nisu taj kalibar.

Prognoza skupine: 1.Barcelona (55%), 2.Pao(40%), 3.Partizan(5%), 4.Maroussi

Oklada: Barcelona pobjednik skupine E   1.50   6/10   Expekt

SKUPINA F

REAL, SIENA, MACCABI, EFES

Skupina smrti, to je odmah jasno na prvi pogled. Nema izričitog autsajdera, premda se ipak malo više za prolazak dalje favoriziraju Real i Siena. No Efes i Maccabi ne zaostaju puno i ova skupina će definitivno biti krajnje neizvjesna do samog kraja. Real je počeo sličiti na momčad, oporavili se Reyes i Lull, došli Jarič i Tomić, no dojma sam usprkos dobrim rezultatima u zadnjih mjesec dana, da još to nije ni blizu onoga što je Messina htjeo. Dosta toga još ne štima ni u napadu ni u obrani, uglavnom se utakmice rješavaju individualnom kvalitetom. Očekujem ekipno dizanje Reala utakmicu po utakmicu, no ovakva jaka skupina svakako nije baš ugodna za uigravanje ekipe. Usprkos svemu, vjerujem Messini i mislim da Real ima velike šanse za prolazak dalje, možda i najveće u skupini. Siena, meni jedna od dražih momčadi, opet kandidati za final four. Kod njih vidim dva problema, to što u talijanskoj ligi nemaju jakih utakmica, pa sa jačim ekipama u Euroligi u ovoj fazi i fazi četvrtfinala redovito imaju jako puno problema. Drugi je problem nedostatak jednog pravog centra, teške petice jer vidjeli smo što su im radili N dong i Lorbek recimo, ili prošle sezone u četvrtfinalu kada nisu fizički mogli zaustavit Batistea i Pekovića. Očekivao sam ove sezone dovođenje jake petice, no trener Piangiani ostao je vjeran brzim pokretnim četvorkama i svome stilu igre s agresivnom obranom i sjajnim napadom s mnoštvom šuteva izvan linije 6,25. Vidjet ćemo kako će to funkcionirati, tj. hoće li im proći igra protiv ovih jakih ekipa bez klasične petice ili će im to opet predstavljati veliki problem. Maccabi, ambiciozan kao i uvijek, ove sezone imaju puno jaču ekipu nego prošle sezone, ali nisam siguran da u ovako jakoj skupini imaju kvalitet za prolazak dalje. Anderson ne igra ni približno dobro kao u Ciboni, što je i razumljivo jer nema ni onakve ovlasti. Eidson odličan, za sada lider ove ekipe. Wisnievski također jako dobar na playu, Blutenthal dobar sa klupe. No muče me njihovi centri, od Fishera sam očekivao puno više, Lasme je zahvalan igrač ali ne za neke veće stvari, Lampe nije zadovoljio i otpušten je. Ostatak ekipe dosta slab. Dakle, po meni, glavni problem je tanka klupa i malo ekipne igre. Doma će standardno biti jaki, ne i nepobjedivi, vani će teško koga dobit. Efes zadnjim vlakom i uz puno sreće prošao dalje i u ovoj fazi predstavljaju ekipu koju su svi željeli izbjeći kao najslabije plasiranu iz prvog kruga. Već sam na početku sezone pisao o Efesu, jedan od najjačih rostera, sjajni pojedinci, ali trener Ataman nije to sve u prvom krugu uspio posložiti i dovest ekipu do neke standardne forme. Vidjet ćemo da li je u ovom periodu uspjeo to posložit, ja sam malo pesimističan što se njega tiče, ali Efes ima sjajne pojedince koji uvijek mogu odlučit utakmicu.

Prognoza skupine: 1.Real (35%), 2.Siena (30%), 3.Maccabi (20%), Efes(15%)

SKUPINA G

CSKA, UNICAJA, ŽALGIRIS, PROKOM

Definitivno najslabija skupina top 16 faze. CSKA slabiji nego prošlih sezona, no počeli se polako poslagivati, doveli jakog centra Mensah Bonsua koji je svojedobno igrajući za Juventut bio i najbolji strijelac Eurolige do ozljede. To je igrač koji im je falio jer su ozljedom Smodiša bili jako slabi na centarskim pozicijama. Smodiša i dalje nema, šteta, jer bi s njim bili opet strašno jaki, ovako mi usprkos i dalje sjajnom rosteru ne ulijevaju previše povjerenja. No nikad ih ne valja podcijeniti jer ovi igrači su super iskusni u ovakvim jakim utakmicama i sigurno će rasti iz tekme u tekme. Mislim da su gotovo sigurni za prolazak dalje. Unicaja, uf teško je okarakterizirati ovu totalno nepredvidljivu i nekonstantnu ekipu. Neću previše riječi o njima trošiti jer sve što kažem ili dobro ili loše o njima, može vrlo brzo pasti u vodu. Napomenut ću samo da su otpustili Deana i doveli sjajnog igrača Dixona koji se već u prvim utakmicama za svoj klub nametnuo kao lider ekipe. Kvalitet za dalje imaju, ali ponavljam, za njih neću ništa predviđati jer bi to bila utopija. Žalgiris je uhvatio jedinu gostujuća euroligaška pobjedu u sto godina, i to ona najvažniju, protiv Fenera, koja im je i osigurala prolazak dalje. U gostima dakle ne vjerujem da mogu što izvući, doma će standardno biti jako tvrd orah za svakoga. Prokom solidno odigrao prvi dio sezone, imaju sjajan napadački potencijal, ako ih krene nije nikome lagano zaustaviti ih, no tanki su u obrani, a u ovoj fazi takmičenja, najviše odlučuju jake obrane. Svoj cilj su ispunili, no neće stati na tome zasigurno, jer u ovoj slabijoj skupini i oni vide svoju šansu za dalje.

Prognoza skupine: 1.Cska (40%), 2.Unicaja (30%), 3.Prokom (15%), Žalgiris (15%)

SKUPINA H

OLYMPIAKOS, CAJA LABORAL, KHIMKI, CIBONA

Nikola Vujčić
Vujčić s Olympiacosom juri svoj treći euroligaški naslov
Olympiacos je sa svojim dream teamom jedan od favorita za sam tron, dakako i za prolazak ove skupine što im ne bi smio biti problem. Nisam baš očaran Olympiakosovom igrom na strani, doma su nepobjedivi, ali vani baš ne blistaju, no ekipa je strašna i mislim da će u ovoj drugoj fazi popravit i taj segment. Nadalje očekujem od njih i jaču obranu, do sada su utakmice dobivali sjajnim napadom, obrana nije bila na nivou, poznavajući Yanakisa svakako će forsirat obranu u ovoj fazi. Napad nije i ne bi smio biti nikakav problem jer imaju zaista sjajne igrače na svim pozicijama, možda im samo malčice fali jedan klasični šuter tipa Macijauskas ili tako nešto. Po meni prvi favoriti skupine. Caja Laboral, ili bivša Tau Ceramica, usprkos jednom novom rosteru i dalje jaki, sa svojim prepoznatljivim stilom igre, agresivnom obranom i brzim napadima sa brzim i pokretljivim centrima te sjajnim šuterima. Imali su jako puno problema sa ozljedama ove sezone, sad se polako svi ozljeđeni vraćaju. Što reći o njima osim da su strašno jaki, posebice napadački. Njihov napad mi se jednostavno čini nezaustavljivim, opasnost dolazi sa svih strana. Meni jako draga ekipa i prilično sam siguran u njihov prolazak dalje. Khimki će također biti jako opasan, naravno na domaćem terenu. Dobar roster, jedna stabilna, jaka euroligaška ekipa, ne za najveće stvari, ali dovoljno iskusna i fizički moćna, tako da će doma i Caja i Olympiakos imati dosta problema s njima. I za kraj Cibona, sve ono što su do sada napravili u Euroligi je strašan pothvat i svaka čast na tome. Mladi su, željni dokazivanja i doma će koliko-toliko moći parirati svima, dok će vani spašavati živu glavu. Eventualno mogu do jedne pobjede, nad Khimkijem kod kuće.

Prognoza skupine: 1.Olympiacos (45%),  2.Caja (40%), 3.Khimki (15%), 4.Cibona

Puno sreće u klađenju želi vam tojesigura.com!

Autor: bodiroga4

Uređeno od ToJeIvan - 28.Siječanj.2010 u 16:53

Pogledaj ToJeIvan's Profil Pretraži druge poruke poslane od ToJeIvan Posjeti ToJeIvan's Početna strana

Jacey

Početnik
Početnik

Pristupio/la: 03.Veljača.2010
Poslano: 03.Veljača.2010 u 02:44 | IP zapisan Citiram Jacey

More Mystery

Later,we went on to Sir Henry's hotel.He was pleased to see us,but rather angry because another of his shoes had disappeared.This time it was one shose of an old pair.I could see that holmes found this both interesting and strange.He thought about it for a few moments,but said nothing ex cept that he did not understand why a second shoe had been stolen. (wow power leveling)

At lunch,Sir henry told Holmes that he had decided to go to Baskerville Hall.

'I think you have decided to do the right thing,'said Holmes.'I know somebody is following you.If someone tries to harm you in London,it will be hard to stop him or catch him afterwards.In the country we have a better chance.'

Holmes went on to tell them about what we had seen that morning.Then he asked Dr Mortimer if anyone with a large black beard lived in or near Baskerville Hall.

'Yes,said Dr Mortimer,'Barrymore,Sir Charles'butler,has a black heard.'

'We must check whether Barrymore is in London or at Baskerville Hall,'said Holmes.'I shall send a telegram to Bar rymore at the Hall,which will say:“Is everything ready for Sir Henry?”Then I'll send another telegram to the local post of fice.This one will say:“please put telegram to Mr Barrymore into his own hand.If he is away,please return telegram to Sir Henry Baskerville.”I'll give your address at this hotel.We shall know before evening whether Barrymore is in Devonshire or not.' World of warcraft Power Leveling

'Barrymore and his wife have a very fine home and nothing to do while the family is not living in the Hall,'said Sir Henry.

'That's true,'said Holmes.'Did the Barrymores receive anything from Sir Chades'will?And did they know that they would get some money when he died?'

'Yes,'said Dr Mortimer.'They each received£500,and Sir Charles told everyone what he had written in his will.'

'That's very interesting,'said Holmes.

'I hope you don't suspect everyone who got something from the will,'said Dr Mortimer.'I received£1000.'

'Indeed!'said Holmes.'And who else received money?'

'A lot of people received a little money.He gave a lot of money to a number of hospitals.The rest all went to Sir Henry,who received£740000.' cd keys

'I had no idea it was so much,'said Holmes in surprise.

'The Baskerville lands are worth about one million pounds,' Dr Mortimer said.

'Dear me,'said Holmes.'A man could kill for that much.One more question.If something happened to our young friend here,who would get Baskerville Hall and all its lands?'

'Well,as you know,Sir Charles had two brothers.Sir Henry is the only son of Sir Charles'younger brother.The youngest brother of the three,Roger,was a criminal.The police wanted him,so he had to leave England.They say he looked exactly like the family picture of old Sir Hugo,who first saw the Hound.He was the same kind of man,too.He went to South America,where he died of a fever.So if Sir Henry died,Baskerville Hall would go to James Desmond,who is a cousin of the Baskervilles.James Desmond is an old man,who lives in the north of England.His life is very simple and he would not want to be rich.'

'Thank you,Dr Mortimer,'said Holmes.'Now,Sir Henry,I agree that you should go to Baskerville Hall as quickly as pos sible.But you must not go alone.I myself cannot leave London at the present time.I am working on another case.I am trying to save one of the most important men in England from a diffi cult situation.I hope my friend Watson will go with you.If there is danger,you could not have a better man by your side.'  wow power leveling

Sir Henry and I were both very happy with this idea.So we arranged to travel to Devonshire on the following Saturday.

Just as we were leaving Sir Henry's room,he gave a cry and got down on his knees by the table.

'Here's my brown shoe that was lost,'he said,reaching un der the table.

'That's very strange,'said Dr Mortimer.'We both

searched the room before lunch,and it wasn't under the table then.'

None of the people who worked at the hotel could explain how the shoe had got back into the room.

So we had another mystery.On the way back to Baker Street in the taxi,Holmes sat thinking deeply.All through the afternoon and the evening he went on thinking silently,and smoking pipe after pipe.

Just before dinner,a telegram arrived.It was from Sir Henry and said:'Have just heard that Barrymore is at the Hall.'

'So we don't have the answer to the mystery of the man with the beard,'said Holmes.'But perhaps we shall soon have an answer to another question.' World of Warcraft power leveling

At that moment the door bell rang.It was the driver of the bearded man's taxi.

'I got a message that you wanted to see me,'said the driver.'I hope there's nothing wrong.'

'No,no,my good man,'said Holmes.'In fact I'll give you some money if you can answer my questions clearly.Tell me all about the man in your taxi this morning.He was watching this house at ten o'clock and then told you to follow the two gentlemen who came out of it.'

The taxi driver was surprised at how much Holmes seemed to know.He answered:'The man told me that he was a detec tive,and that I should say nothing about him to anyone.'

'This is a serious business,'said Holmes,'and you will be in trouble if you try to hide anything.What can you tell me?'

'The man told me his name,'said the driver.

Holmes looked like a man who has just won an important game.'That was not very clever of him,'he said.'What was his name?'

'His name,'said the taxi driver,'was Sherlock Holmes.'

I have never seen my friend look more surprised Then he laughed loudly.'Tell me where be got into your taxi and everything that happened.'

We already knew most of what the taxi driver told us.But we learned that after we had lost sight of the taxi,it had gone to Waterloo Station,where the man had caught his train.The taxi driver said that the man was welldressed and had a black beard and pale face.He was about forty and not very tall.The driver did not know the colour of the man's eyes.

Holmes gave the man a pound,and sent him away.Then he said:

'We have a very clever enemy,Watson.He is winning the game at the moment.We have no answers at all to the strange things that have happened in London.I hope you are more suc cessful at Baskerville Hall,but I am not happy about sending you there.There is too much danger in this case.'

Status: Offline
Pogledaj Jacey's Profil Pretraži druge poruke poslane od Jacey

1 Korisnik(a) pregledava ovu temu, 1 gostiju i 0 članova
0 Clan(ova):
<< Prijašnja tema Podijeli s drugima: 
| Više
Slijedeća tema >>

Nažalost, NE SMIJETE poslati odgovor.
Ovaj forum je zaključao Administrator.

OdgovoriPošalji novu temu
Verzija za ispis Verzija za ispis

Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete brisati svoje poruke u ovom forumu
Vi ne možete uređivati svoje poruke u ovom forumu
Vi ne možete kreirati ankete u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Skok na forum

Čekajući da se učita stranica, izgubili ste 0.8125 sekundi.
ugg outlet
Open / Close Module Close Module
Posljednje poruke foruma
nike air max 90 gain that spring 2019
Posljednji Odgovor od Tiberius
U forumu: KOŠARKA

nike running shoes basic era

womens converse trainers uk well-known st

nike trainers future iterations

nike air max 98 observe the season with b
Posljednji Odgovor od Spartacus
U forumu: NOGOMET

Nike trainers exclusive emits

nike air max 90 specific getaway colorway

nike air max 90 brand new colorways

In the process of growin
Posljednji Odgovor od gfgfgfgfgfgf5

The grass came out of the

A few days ago, I took a

/www.oldskoolblackvans.com/
Posljednji Odgovor od Xuwanghuan

www.airmaxsneakercheap.com

www.airmax90sneakersale.com

/www.cortezshoesaustralia.com

tojesigura.com provjerene i preporučene kladioniceTojesigura.com preporučene i provjerene kladionice
bet-at-home.com

[ Vrijeme izvršavanja skripte: 0.9063 ]
[ Članovi pregledavaju stranicu: none ]

Copyright ©2002-2012 Tojesigura.com [10 GODINA S VAMA!]
Sva prava zadržana.

Iznad 18Tojesigura.com pruža informacije o sportskom klađenju koje je zabranjeno za maloljetnike.
Osobe koje imaju problema s klađenjem ovdje mogu pronaći pomoć.

Tojesigura.com je najpreglednija na razlučivosti ekrana od 1024x768.
Nazad na Vrh